STŘÍPKY Z MĚSÍCE - LEDEN 2025

Leden začal novoroční procházkou. Nebyla velká zima, což jsem ocenila a tak jsem s kamarádem vyrazila po cyklostezce a u toho jsme si dobře popovídali. Přišel mi opět krásný balíček s produkty na vyzkoušení. Přečetla jsem zajímavou knížku, která mi zpříjemnila pár dní v odpoledních hodinách. A s kamarádem jsme objevili kavárnu, kde mají výbornou horkou čokoládu. Je to asi ta nejlepší, jakou jsem prozatím pila. Jmenuje se Ajala je vážně výborná. Velmi silná, hutnější a opravu je cítit, že jsou v ní roztopené kousky čokolády. 


Mamka se rozhodla, že bude třídit svoje věci (konečně) a vyhází nesmysly, co nepoužívá a jen zabírají místo. Udělala čistku opravdu obrovskou a tak jsem v podstatě opravdu celý leden předávala skoro každý den něco z bazaru. Buď jsme to za něco vyměnili a nebo prodali či darovali. Zachytila jsem krásný západ slunce. Venku napadl sníh, sice jen trochu, ale velká zima nebyla, což jsem byla ráda. Půjčila jsem si v knihovně hodně knížek, abych zas měla dlouhou dobu co číst. 


Tady už můžete vidět balíčky. Těch jsem v lednu taky zaslala mraky. Skoro každý den jsem zasílala jeden nebo dva balíčky. Někdy i tři. Opět z těch mamky věcí, které vyřadila. Zašla jsem si na nehty a tentokrát jsem zvolila nenápadnou světlou růžovou s jemným třpytem. Zašli jsme si i po druhé na výbornou horkou čokoládu, kdy jsem donutila i kamaráda, aby si ji dal, protože je výborná! A udělala jsem si nákup kosmetiky na Notinu. 


Venku trochu přituhlo, ale nic hrozného. Vydali jsme se na zkoušku nové pizzerie. Upřímně, za mě nic moc. Chtěla jsem zase vyzkoušet něco nového a i když byl podnik dobře hodnocený, moc mi to nechutnalo. Víc by mi chutnala pizza z obchodu, rozpečená doma v troubě. Takže asi tak. No a začala jsem číst první knížku, která byla supr vtipná a čtení mě moc bavilo. 
V lednu jsem si užívala každé chvíle, kdy alespoň trochu svítilo sluníčko a koupila jsem si krásný růženín, tak jsem si ho tak trochu po svém "nabíjela" na slunci. Vyhrála jsem na testování sadu vlasové kosmetiky Gliss, z čehož jsem měla velkou radost. S kamarádem jsme si zašli na bezlepkové dortíky, protože lepek nemůže a navštívila jsem i praktickou doktorku, kterou jsem se následně rozhodla změnit po X letech. Protože mi vlastně nebyla až tak sympatická, jak bych si představovala. Chtěla jsem vyzkoušet zase jiného lékaře a jelikož jsem ho neměnila spoustu let a navíc tuto původní lékařku jsem měla i docela z ruky, řekla jsem si, že to udělám a najdu si nějakého nového. 



Od mamky jsem za to, že jsem ji pomohla s tříděním věcí dostala svíčkovou a pak větrník, na který jsem měla chuť už vážně hodně dlouho. A ano, opět vidíte, že jsme vyrazili s kamarádem na dortík a pokec. Nikdy jsem nechodila do kaváren takto, jako nyní v posledních letech. Ale vlastně, proč ne. Ráda si popovídám a dám si dobrý dortík nebo bezkofeinové kafe. A leden zakončím fotkou s pleťovou maskou :)


JAKÝ BYL VÁŠ LEDEN?

Komentáře

  1. Moje mamka by měla udělat úplně to samé jako ta tvoje, ale obávám se, že se tak nikdy nestane, naopak mi připadá, že co s ní nebydlíme, tak sbírá ještě více věcí :D. BTW. Glisskur miluji, pěkný balíček! Visit my blog Something by KateP

    OdpovědětVymazat
  2. Ahoj Moni,
    já jsem o lednu psala shrnutí na blogu už před delší dobrou. Byl jako ty předchozí měsíce - pracovně hodně náročný, protože se uzavíraly známky. Kromě toho mě hodně trápilo zdraví, což vyvrcholilo v únoru neschopenkou. Líbí se mi ten lak na nehty, který máš na fotkách, je moc krásný a sluší ti.
    Měj se krásně,
    Hanka z ciculka.cz

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Děkuji za každý komentář, dělají mi velkou radost. Ale prosím NEVKLÁDEJTE mi sem odkazy apod. Děkuji! :)